Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prchká Gabika Dzuríková: Toto robí, keď v nej všetko vrie!

20. 06 2013 10:56 | Bratislava, Narcis
Horúca krv, Dzuríková
Horúca krv, Dzuríková

Hádajte, do koľko musí narátať, aby nevybuchla!

Herečka Gabika Dzuríková priznáva, že vie byť aj prchká! Horúcu krv vraj vie mať aj niekoľkokrát za deň! Už od detstva údajne najprv zareaguje a potom popremýšľa, s vekom sa však snaží na sebe pracovať a tlmiť. Sú veci, ktoré ju ale rozčuľujú aj dnes – a poriadne!

Na párty Horúcej krvi sa stretla väčšina hercov, ktorí účinkovali v seriáli. Ich rady rozšírili aj tvorcovia a členovia topmanažmentu Markízy, aby si vzájomne poďakovali za spoluprácu. Pozrite sa, kto všetko sa na párty dostavil, ako niektorí herci hviezdili aj mimo kamier a určite budete zvedaví aj na to, ktoré situácie rieši „horúcou krvou“ riaditeľka programových služieb Silvia Porubská a kreatívna producentka seriálu Valéria Schulczová.

 

Horúca krv sa nepochybne dostala hercom až pod kožu a nie je to iba následok seriálu plného horúcich situácií: Horúca krv sa hercom dostala do krvi!

Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Záverečná! Padla posledná klapka Horúcej krvi!

Vieme, čo dokáže predstaviteľov seriálu rozhádzať tak, že prskajú od hnevu: Aj herci majú občas poriadne "horúcu krv"!