Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Minulosť je zažehnaná, pravda a láska zvíťazili!

20. 06 2013 23:10 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Alexander Bárta, Havária
Horúca krv, Alexander Bárta, Havária

Pozrite si ešte raz tie najdramatickejšie momenty poslednej časti Horúcej krvi!

V dramatickom seriáli Horúca krv nebola núdza o dramatické scény! V živote rodiny Lipanských a Matúšových sa odohrala mnoho zla a neprávosti, no usmialo sa na nich aj šťastie v podobe romantických lások: Horúce bozky! Bozkáva sa každý s každým!

Horúca krv, Alexander Bárta, Havária
 

Životom skúšaný Tomáš mal pred sebou ešte jednu úlohu a nebola to žiadna maličkosť. Jeho cieľom bolo urobiť všetko preto, aby usvedčil Alexa zo zločinov, ktoré spáchal. Gabika sa dozvedela šokujúcu správu o svojom tehotenstve a mala veľké obavy s oznámiť to Edovi.

 

A čo Lucia? Skutočne sa rozhodla odísť do Ameriky a opustiť Tomáša?

Horúca krv
 

Na party sa stretli aj bývalí partneri Gabika Marcinková a Juraj Hrčka. Obaja herci otvorene prehovorili o svojom vzťahu: Potvrdené! Marcinková a Hrčka - rozchod!

Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Posledná klapka! Horúca krv sa hercom dostala do krvi!

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!