Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prišiel na psa mráz! Johny v manželskom chomúte!

19. 06 2013 19:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Latinák
Horúca krv, Latinák

Už žiadne "Johny will make love"! Ako dopadnú ďalšie vzťahy?

Komplikované vzťahy v seriáli Horúca krv sa začínajú konečne rozplietať. Do vážneho vzťahu znenazdajky vhupol aj najväčší záletník, playboy a sukničkár Johny. Daniela ho natoľko opantala, že je ochotný vzdať sa aj svojho staromládeneckého života. Čo ale veľmi zle zoberie Bobina, pre ktorú je Johny ešte vždy jej láska číslo jeden: Latinák na kolenách! Takto sme ho ešte nevideli! 

Stretnutie s farárom je pre Johnyho veľký úder pod pás! Daniela od neho žiada, aby sa išiel pred svadbou vyspovedať! Chudák farár, toto bude trvať naozaj dlho! Veľké vzťahové zvraty neprežíva iba Johny, ale aj Gaba! Tá si po bolestných sklamaniach, konečne našla chlapa: Zničená Gabika Dzuríková! Rezignovala na chlapov!

Život playboy-a sa Johnymu veľmi páčil! No ako svoju netradičnú postavu záletníka vnímal Lukáš Latinák? 

 

V láske a vojne je všetko dovolené! Dokonca aj kľačať na kolenách a prosíkať ako malý chlapec: Latinák na kolenách! Takto sme ho ešte nevideli!

Premýšľali ste niekedy aké náročné umenie je presvedčivo nalíčiť herca, ktorý prežil vážnu autonehodu?: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!