Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Aj herci majú občas poriadne "horúcu krv"!

17. 06 2013 14:10 | Bratislava, Narcis
Horúca krv, párty, Javorková, Dzuríková
Horúca krv, párty, Javorková, Dzuríková

Vieme, čo ich dokáže rozhádzať tak, že prskajú od hnevu!

Seriál Horúca krv sa pomaly končí, ale každý koniec je predzvesťou nového začiatku. Každopádne bolo skvelé, že herci a tvorcovia sa stretli na spoločnej párty, kde krv poriadne vrela! Nie od zlosti, samozrejme, ale od dobrej nálady. My sme však boli zvedaví aj na to, kedy herci zvyknú riešiť situácie horúcou krvou, do koľko musia narátať, aby nevybuchli a čo ich dokáže rozhodiť najviac.

Pozrite sa, kto všetko sa na párty dostavil, ako niektorí herci hviezdili aj mimo kamier a určite budete zvedaví aj na to, ktoré situácie rieši „horúcou krvou“ riaditeľka programových služieb Silvia Porubská a kreatívna producentka seriálu Valéria Schulczová.

 

Na party sa stretli aj bývalí partneri Gabika Marcinková a Juraj Hrčka. Obaja herci otvorene prehovorili o svojom vzťahu: Potvrdené! Marcinková a Hrčka - rozchod!

Gabika s Jurajom pritom donedávna tvorili pár. Ešte vo februári zaľúbenci o sebe prezradili mnoho pozitív: Marcinková a Hrčka: Bežní ľudia chodia na rande do kaviarne, oni na nakrúcanie!

Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Posledná klapka! Horúca krv sa hercom dostala do krvi!