Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Párty Horúcej krvi: Kto nedorazil, môže ľutovať!

14. 06 2013 16:00 | Bratislava, Narcis
Horúca krv, párty
Horúca krv, párty

Zábava bola viac než horúca!

Štvrtok bol výnimočný deň! Na párty Horúcej krvi sa totiž stretla väčšina hercov, ktorí účinkovali v seriáli. Ich rady rozšírili aj tvorcovia a členovia topmanažmentu Markízy, aby si vzájomne poďakovali za spoluprácu. Pozrite sa, kto všetko sa na párty dostavil, ako niektorí herci hviezdili aj mimo kamier a určite budete zvedaví aj na to, ktoré situácie rieši „horúcou krvou“ riaditeľka programových služieb Silvia Porubská a kreatívna producentka seriálu Valéria Schulczová.


Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Záverečná! Padla posledná klapka Horúcej krvi!

Horúca krv sa nepochybne dostala hercom až pod kožu a nie je to iba následok seriálu plného horúcich situácií: Horúca krv sa hercom dostala do krvi!

Herečka Zuzana Porubjaková patrí medzi herečky, ktoré sa so svojou mamou nestretávajú iba doma, ale aj v práci: Porubjakovej nevadí, že je s mamou na jednom pľaci!

Horúca krv sa rozprúdila v srdciach a žilách jednotlivých predstaviteľov. Mnohých spaľuje neprekonateľná vášeň, s ktorou si nevedia dať rady. Potom sú na programe dňa horúce bozky - a bozkáva sa každý s každým!