Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

O svoje šťastie bojovali do poslednej sekundy!

18. 06 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Bárta
Horúca krv, Bárta

Pozrite si ešte raz tie najdramatickejšie scény Horúcej krvi!

V seriáli Horúca krv sa odohrávala jedna dráma za druhou. Tomáš Lipanský stratil česť, keď ho obvinili z vraždy, no celý život sa rozhodol zasvätiť tomu, aby očistil svoje meno a našiel si cestu k svojej rodine. 

Horúca krv, posledná klapka
 

Príbeh životom ťažko skúšaného Tomáša Lipanského sa pomaly uzatvára! Obvinili ho z vraždy, ktorú nespáchal, odsedel si mnoho rokov za mrežami, podarilo sa mu očistiť svoje vraždou poškvrnené meno, získal späť svoju rodinu, zamiloval sa, no bol šťastný iba na krátky čas: Tragická smrť Hany! Kto ju nahradí v Tomášovom srdci?!

Tomáš Lipanský prežíval obrovské muky, no postupne sa mu podarilo nájsť v sebe silu na život, hlavne pre svojho syna Lukáša! Do jeho života vstúpili aj ženy, z ktorými by mohol začať nový život: Všetky ženy Alexandra Bártu!

Dramatický seriál Horúca krv, ktorého hlavné motto bolo "o šťastie treba bojovať sa blíži k svojmu záveru a už iba momenty nás budú deliť od veľkého finále! Zaspomínajme si spolu na najvýraznejšie a najdramatickejšie momenty Horúcej krvi, ale aj tie najvášnivejšie. 

 

Počas záverečnej klapky sme samozrejme nemohli chýbať. Vyspovedali sme tvorcov, ale aj hercov: Posledná klapka! Horúca krv sa hercom dostala do krvi!

O maskérni sa vždy hovorilo, že je to miesto, kde sa šíria všetky klebety a rozoberajú sa všetky novinky: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Ivana Kuxová zvádzala Jožka Vajdu a komplikovala mu život! Podmanila si ho svojim šarmom?: Ivana Kuxová zahorela láskou k Jožkovi Vajdovi! Musela odísť!

Horúca krv sa rozprúdila v srdciach predstaviteľov. Mnohých spaľuje neprekonateľná vášeň, s ktorou si nevedia dať rady: Horúce bozky! Bozkáva sa každý s každým!