Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Horúca krv: Top zaujímavosti z nakrúcania!

13. 06 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv
Horúca krv

O tomto ste nemali šancu vedieť! My vám povieme úplne všetko!

Obľúbený seriál Horúca krv, ktorého motto "O šťastie treba bojovať" opantalo množstvo divákov, ktorí si s napätím sadali k televíznym obrazovkám a čakali na ďalšie dramatické osudy znepriatelených rodín Lipanských a Matúšových sa definitívne blížia k svojmu koncu: Posledná klapka! Horúca krv sa hercom dostala do krvi! 

Tomáš Lipanský, ktorého si zahral Alexander Bárta, bol neprávom odsúdený za zločin, ktorý nespáchal. Príde o dôveru svojej rodiny, manželky a všetkých blízkych, no on spraví všetko preto, aby získal späť svoje miesto v rodnej dedinke Dubina. Zmeniť osud sa podarilo nielen Tomášovi, ale postupne sa výrazným spôsobom menili aj všetky charaktery. 

Horúca krv
 

Ako, kde a s kým sa nakrúcal tento dramatický seriál plný zvratov? My vám prezradíme podrobnosti! 1. séria seriálu Horúca krv sa nakrúcala od augusta do decembra roku 2012. 1. séria mala 36 epizód, ktoré mali dramatické vyústenie. Nakrúcanie sa nezaobišlo bež 30 - členného dokonalo zohratého štábu.

Horúca krv, Farma
 

Nakrúcanie sa odohrávalo v mnohých krásnych lokalitách, ktorými boli 2 farmy v Rakúsku. Farma s koňmi - Althof pri mestečku Frauenkirchen, bola útočiskom pre štáb pri nakrúcaní jazdeckých scén. Ďalšou farmou, kde sa nakrúcalo, bola usadlosť Paulhof, ktorá sa taktiež nachádza blízko mesta Frauenkirchen. V Bratislave sa nakrúcalo na 9 lokáciách a ďalších 20 sa nachádzalo v Lozorne, ktorá je v seriáli prezentovaná ako obec Dubina. 

Horúca krv
 

V seriáli doteraz účinkovalo až 86 hercov. Pri nakrúcaní jednej epizódy Horúcej krvi sa vystriedalo 30 ľudí. Na farmu chodievali 4 komparzisti, ktorí tam pracovali ako robotníci. Spolužiaci a kamaráti Katky a Lukáša tvorili komparz v počte 15 detí. V krčme u Gaby sa striedalo 15 štamgastov. Na jednu sériu nakrúcania, ktorá má 6 dielov tvorcovia využili 80 ľudí komparzu. 

Horúca krv - v utorok, 18. decembra, o 21.40! - VTHUMB
 

Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Záverečná! Padla posledná klapka Horúcej krvi!

O maskérni sa vždy hovorilo, že je to miesto, kde sa šíria všetky klebety a rozoberajú sa všetky novinky: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Horúca krv vie byť aj pekne mrazivá! Nakrúcanie dramatických scén v exteriéri ich poriadne potrápilo: Herci prežívajú muky! Ktoré scény ich najviac trápia?!

Čo núti tvorcov roniť krokodíle slzy?! Prezradíme vám ďalšie tajomstvo z nakrúcania Horúcej krvi: Tak toto nezahrám! Aj herci majú svoje limity!

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!