Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najvtipnejšie momentky zo zákulisia nakrúcania Horúcej krvi!

15. 06 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, grimasy
Horúca krv, grimasy

Aj herci sa niekedy nevedia kontrolovať a strúhajú grimasy!

Hoci bol seriál Horúca krv plný dramatických situácií, počas nakrúcania sa našlo mnoho momentov, ktoré si herci vychutnávali a výborne sa na nich zabávali. V seriáli sa objavili famózni herci, ktorí vedia strúhať grimasy na počkanie, ale čo ak ich fotograf prichytí mimo nakrúcania a zachytí ich často komický výraz tváre! Alexander Bárta ako neprávom odsúdený vrah Tomáš Lipanský bojuje o lásku svojej manželky a rodiny. Hoci je jeho postava dramatická, na pľaci hádže grimasy najviac zo všetkých hercov. No pristane mu to v každej situácii. Dokonca aj keď nemotorne zlieza z koňa! 

Horúca krv, grimasy
 
Herečka Anna Šišková ako pomocnica Marta Zaťková patrí medzi jednu z komických postáv seriálu. Jej bezprostredná a veselá povaha je zjavná aj navonok a najviac sa prejavuje, keď sa zahráva s mužmi a ohňom! 

Horúca krv, grimasy
 

Meno Lukáša Latináka sa všetkým divákom vždy spájalo s humorom a smiechom! Ani v Horúcej krvi tomu nebolo inak! Ako dedinský playboy Johny balí baby na počkanie a neodolá žiadnej peknej sukni, no až do chvíle keď ho "neklofne" mladá policajtka Daniela. Počas svojich záletných excesov zažíva aj trápne, no pre všetkých ostatných komické situácie. Určite si pamätáte na očarujúci striptíz v jeho podaní!

Horúca krv, grimasy
 
Gaba Dzuríková si v seriálu Horúca krv zahrala postavu namrzenej, negativnej a zartpknutej Gaby Matúšovej, ktorá nemá šťastie ne chlapov a myslí si, že skončí ako stará dievka! V skutočnosti je ale Gaba veselá kopa! 

Horúca krv, Latinák
 
Zuzana Skopálová ako Martina má zjavne rada prácu zdravotnej sestry. Alebo žeby jej bolo niečo proti srsti? Na základe fotografií sa o tom dá vážne polemizovať! 

Horúca krv, grimasy
 
Svet gombička v podaní Iva Gogála! Ležim si na tráve a je mi dobre! Aj takto sa oddychovalo počas náročného nakrúcania Horúcej krvi! Nepochybne zaslúžene! 

Horúca krv, grimasy
 
František Kovár sa stal vďaka seriálu moderným farárom v dedinke Dubiná! Už ste niekedy videli jazdiť kňaza na motorke v koženom oblečení s úsmevom na tvári a znamením víťazstva po príchode na miesto určenia?

Horúca krv, grimasy
 
Ďalšie vtipné fotografie s paparazzi fotografovania našich obľúbených hercov si nezabudnite pozrieť vo fotogalérií. Ich grimasy skutočne stoja za to! 

Horúca krv, grimasy
 

Premýšľali ste niekedy aké náročné umenie je presvedčivo nalíčiť herca, ktorý prežil vážnu autonehodu?: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Záverečná! Padla posledná klapka Horúcej krvi!

Horúca krv vie byť aj pekne mrazivá! Nakrúcanie dramatických scén v exteriéri ich poriadne potrápilo: Herci prežívajú muky! Ktoré scény ich najviac trápia?!