Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najkrajšie ženy Horúcej krvi! Bolo sa na čo pozerať!

12. 06 2013 10:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Paltinková
Horúca krv, Paltinková

Ktorá kráska bola podľa vás ta naj?

Obľúbený dramatický seriál Horúca krv sa blíži k svojmu záveru! Okrem veľkých lások, sklamaní, bolestí, ale aj dramatických chvíľ, ktoré sa divákom vryli do pamäti bol seriál plný aj krásnych a sympatických herečiek! Okrem známych hereckých hviezd sa v dramatických situáciách objavili aj nové tváre. Svojim šarmom a charizmou ulahodili nejednému mužskému oku. 

Horúca krv, Kanócz
 
 

Do pamäti divákov sa výrazným spôsobom vryla postava Hany Šestákovej, ktorú si zahrala budúca spokojná mamička Zuzana Kanócz. Hana bola Tomášovou životnou láskou, no nebolo im súdené ostať spolu. Nakazila sa nebezpečným konským vírusom a jej život sa skončil tragicky: Tragická smrť Hany! Kto ju nahradí v Tomášovom srdci?!

Horúca krv, Pauhofová
 

V živote Tomáša Lipanského mala svoje miesto aj krásna Soňa, ktorú si zahrala Táňa Pauhofová. Bola pri ňom vždy, keď ju potreboval: Táňa Pauhofová: Po vrúcnych bozkoch zostalo prázdno!

Horúca krv, Marcinková
 

Krásna herečja Gabika Marcinková ako Lucia Beňová v seriáli dospela z utiahnutého dievčatka na krásnu a skúsenú ženu, ktorá stále hľadá skutočnú a úprimnú lásku. Po nevydarenom romániku s Michalom, mladším bratom Tomáša Lipanského, sa zahľadela do bývalého kriminálnika Karola: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

No aj tento vzťah bol odkázaný na neúspech. Po bolestných skúsenostiach s mužmi sa stala partnerkou Tomáša Lipanského. Len čas ukáže, či ostanú spolu, alebo sa Lucia rozhodne odísť do Ameriky spolu s Michalom:Príchod strateného syna! Začiatok milostného trojuholníka?

Horúca krv, Kolesárová
 

Zuza alias Jana Kolesárová si v seriáli odžila a "užila" svoje. V sebaobrane zabila muža, ktorý ju znásilnil a mnohé roky sa zožierala výčitkami svedomia. Kvôli nej skončil jej brat Tomáš vo väzení za vraždu, ktorú spáchala ona. Zuza porodila krásnu dcérku Katku a začala nový život po boku Adama. 

Horúca krv, Porubjaková
 

Zuzana Porubjaková sa našla v postave zo začiatku rebelantskej Agáty Šestákovej, ktorá nenávidí život na farme a robí všetko preto, aby z neho odišla. Život vo veľkomeste jej pomôže natoľko, že sa z nej stane sebavedomá a krásna žena, ktorá sa vráti, aby pomohla otcovi s malou sestrou Betkou. Zuzana Porubjaková má to šťastie, že sa s matkou stretáva nielen doma, ale aj v práci: Porubjakovej nevadí, že je s mamou na jednom pľaci!

V dedine začne ako Agáta zastrešovať aj volebnú kampaň Jozefa Lipanského a konečne si nájde aj lásku v podobe hypoterapeuta Mareka. 

Horúca krv, Bartošová
 

Seriál sa po smrti Hany ( Zuzany Kanócz) obohatil aj o postavu veterinárky Emy, ktorá sa prišla starať o kone. Hoci je mladá je dostatočne sebavedomá, energická, drzá a horkokrvná. Svoje postavenie a rešpekt na farme si musí vybojovať! 

Horúca krv, Paltinková
 

Policajtka Daniela, ktorá príde pracovať na dedinu zamotá hlavu aj miestnemu Don Juanovi Johnymu. Ich vzťah má mnohé vzostupy a pády, ktoré sú spôsobené Johnyho nerozhodným správaním. Skončí sa ich vzťah svadbou?: Latinák na kolenách! Takto sme ho ešte nevideli!  

Pozrite si aj: 

Záverečná! Padla posledná klapka Horúcej krvi!

Horúce bozky! Bozkáva sa každý s každým!

Gabika Marcinková: Herečka s talentom! Opäť hrá po boku hollywoodskych hviezd!

Ivana Kuxová zahorela láskou k Jožkovi Vajdovi! Musela odísť!