Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Príchod strateného syna! Začiatok milostného trojuholníka?

11. 06 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Daniel Žulčák
Horúca krv, Daniel Žulčák

Michalov príchod spôsobí vlnu radosti i nevôle!

Príchod „strateného“ amerického syna Michala do rodiny Lipanských rozprúdil mnoho otázok! Prišli na rad zvedavé otázky, ale aj úprimné rozhovory a šokujúce priznania. Kto by to povedal, že ambiciózny, rozhľadený a v láske sklamaný Michal, ktorého si v seriáli zahral Daniel Žucák, sa v Amerike v tajnosti ožení?! Tomáš sa potešil jeho šťastiu, no čo na to jeho rodičia a Lucia, ktorú presviedča, aby s ním odišla za veľkú mláku? Čo má mladík v pláne? 

Horúca krv, Žulčák, Marcinková
 

V seriáli si Gabika Marcinková a Daniel Žulčák tvorili na krátku dobu aj pár a strihli si aj milostnú scénu: Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Gabika Marcinková aj Daniel Žulčák sa na začiatku nakrúcania seriálu Horúca krv museli popasovať s novými povinnosťami a štábom. Obaja nemali skúsenosti s nakrúcaním seriálov a s takýmito očakávaniami išli žiť životy svojich postáv! 

 

V rodinnom seriáli Horúca krv hrajú mnohé herecké esá, naše stálice, ale aj nové objavy. Títo zažiarli: Žulčák a Marcinková v Horúcej krvi: Noví lámači sŕdc?!

Láska kvitne v každom veku a za každých okolností! V Horúcej krvi sa spolčili dvaja zákeráci! Funguje im to v posteli aj v pomste: Prekvapivý zvrat: Nový milostný pár v Horúcej krvi!

Gabika Marcinková má za sebou aj účinkovanie vo svetovo úspešných filmoch a z mužov si môže vyberať. Kto bude tým pravým?: Gabika Marcinková: Muži jej ležia pri nohách!