Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Gabika Marcinková: Muži jej ležia pri nohách!

06. 06 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv - vo štvrtok, 6. júna, o 21.40! - VTHUMB
Horúca krv - vo štvrtok, 6. júna, o 21.40! - VTHUMB

Jej posteľou prešlo mnoho mužov. Ktorý bude pre ňu ten pravý?

Krásna herečka Gabika Marcinková, ktorá má za sebou aj účinkovanie vo svetovo úspešných filmoch si diváci obľúbili najmä v dramatickom seriáli Horúca krv. Herečka sa v seriáli zaplietla viac, či menej úspešne s viacerými mužmi. Jej prvým partnerom, s ktorým prežila aj vášnivé erotické scény bol sympatický herec Daniel Žulčák, ktorý sa v seriáli zhostil úlohy Michala Lipanského: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Michal Lipanský je bratom neprávom odsúdeného Tomáša Lipanského. Po tragickej smrti Tomášovej životnej lásky Hany sa stane práve Lucia záplatou na jeho rozorvané a ubolené  srdce. Lucia potrebuje záruky, no Tomáš si iba vychutnáva spoločne strávené vášnivé chvíle v posteli: Alexander Bárta: Na obzore nová milenka!

Horúca krv - v utorok, 14. mája, o 21.40! - VTHUMB
 

Lucia sa rozhodla ukončiť ich vášnivý vzťah. Má vôbec budúcnosť po boku Tomáša alebo sa rozhodne vrátiť k bývalému kriminálnikovi Karolovi, ktorý jej zlomil srdce?

Horúca krv - vo štvrtok, 27. septembra, o 21.35! - VTHUMB
 

Do uváhy prichádza aj jej bývalý milenec Michal Lipanský! Nerozhodne sa zbaliť si kufre a odísť s ním za veľkú mláku, aby tam začala nový život mimo všetkých sklamaní? 

Horúca krv - vo štvrtok, 6. júna, o 21.40! - VTHUMB
 

Lucia Beňová patrí medzi ženy, ktoré dokážu kvôli úprimenj láske obetovať úplne všetko. Dokonca sa aj nechať namočiť do kriminálnych činov, či zapliesť sa s nebezpečnými ľuďmi! 

 

Pozrite si aj: 

Marcinková v mileneckom trojuholníku! Vyhrá stará alebo nová láska?

Marcinková a Hrčka: Bežní ľudia chodia na rande do kaviarne, oni na nakrúcanie!

Gabika Marcinková: Herečka s talentom! Opäť hrá po boku hollywoodskych hviezd!