Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Posledná klapka! Horúca krv sa hercom dostala do krvi!

25. 05 2013 08:00 | Bratislava
Horúca krv
Horúca krv

Niečo sa končí, iné sa začína! Tvrdia tvorcovia!

Obľúbený dramatický seriál Horúca krv, ktorý sa odohrával na slovenskom vidieku a rozprával osudy dvoch znepriatelených rodín Lipanských a Matúšových sa pomaly končí. Už len zopárkrát sa stretneme s ich osudmi, trápeniami a láskami:Osudy Lipanských sa pomaly uzatvoria!

Počas záverečnej klapky sme samozrejme nemohli chýbať a pri tejto príležitosti sme vyspovedali aj tvorcov, riaditeľku programových služieb Silviu Porubskú, ale aj hercov, ktorých sme sa opýtali, či majú horúcu krv. Nepochybne sa im dostala až pod kožu a nie je to iba následok seriálu plného horúcich situácií! 

 

Naša kamera nemohla chýbať pri poslednom nakrúcacom dni! Na slávnostnej torte si pochutnali aj zarytí dietári: Záverečná! Padla posledná klapka Horúcej krvi!

O maskérni sa vždy hovorilo, že je to miesto, kde sa šíria všetky klebety a rozoberajú sa všetky novinky: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Čo núti tvorcov roniť slzy?! Prezradíme vám ďalšie tajomstvo z nakrúcania Horúcej krvi: Tak toto nezahrám! Aj herci majú svoje limity!

Horúca krv vie byť aj pekne mrazivá! Nakrúcanie dramatických scén v exteriéri ich poriadne potrápilo: Herci prežívajú muky! Ktoré scény ich najviac trápia?!

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!