Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Horúce bozky! Bozkáva sa každý s každým!

24. 05 2013 13:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv
Horúca krv

Kto s kým skončí je vo hviezdach!

Horúca krv sa rozprúdila v srdciach a žilách jednotlivých predtaviteľov. Mnohých spaľuje neprekonateľná vášeň, s ktorou si nevedia dať rady. V živote Tomáša Lipanského sa objavuje mnoho žien, no iba jedna si ho získa natoľko, že jej neodolá a podľahne spaľujúcej vášni: Alexander Bárta: Na obzore nová milenka!

 

Vzťahy jednotlivých postáv sa čoraz viac zamotávajú a je ťažké povedať, kto s kým vytvorí pár! Koho by ste najradšej videli vo dvojici?

Horúca krv
 

Stane sa Lucia novou partnerkou životom skúšaného Tomáša  a matkou malého Lukáša? 

Horúca krv
 

V láske sa po veľkých trápeniach začalo dariť aj matke zosnulej Hany, Eve Matúšovej, ktorá sa zaplietla s doktorom Romanom. Nájde v jeho nárúči konečne pokoj?!

 

Horúca krv
 

Miestny playboy Johny, ktorý sa zabával balením atraktívnych turistiek sa konečne skutočne zaľúbil. Objektom jeho záujmu sa stala policajtka Daniela. Ich vzťah je veľmi komplikovaný a nebyť Danielinho syna Miška ich vzťahu by definitívne odzvonilo už dávno! Vydrží ich vzťah všetky nástrahy a Johnyho pubertálne správanie?

 

Horúca krv
 

Okolo Zuzy Lipanskej sa vždy krútili muži, no na dlhú dobu na nich zanevrela. Návratom jej niekdajšieho priateľa Adama a stretnutím s Ondrejom sa ale všetko zmenilo. Ktorého z nich si mladá mamička vyberie?!

Horúca krv
 

Gaba Matúšová je v dedine považovaná za ráznu ženu, ktorá si nedá skákať po hlave. Možno aj preto sa jej muži báli a vyhýbali sa jej. Životom už nechce ísť sama! Zahľadí sa do doktora Romana, no jeho záujmy smerujú k jej matke, s čím sa veľmi ťažko zmieruje. Skončí nakoniec s policajtom Edom, ktorý ju v krčme pobozká?

Horúca krv
 

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Láska kvitne v každom veku a za každých okolností! V Horúcej krvi sa spolčili dvaja zákeráci! Funguje im to v posteli aj v pomste: Prekvapivý zvrat: Nový milostný pár v Horúcej krvi!

Ivana Kuxová zvádzala Jožka Vajdu a komplikovala mu život! Podmanila si ho svojim šarmom?: Ivana Kuxová zahorela láskou k Jožkovi Vajdovi! Musela odísť!