Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šokujúce priznanie! Zdena Studenková nenávidí filmovačky!

28. 05 2013 09:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Zdena Studenková
Horúca krv, Zdena Studenková

Aké krušné chvíle prežíva? Prezradíme vám posledné z jej tajomstiev!

Herci vášej Horúcej krvi prežili spolu so seriálom mnoho komických, aj náročných situácií. Určite budú s radosťou spomínať na chvíle strávené v kostymérni, kde sa z obyčajných ľudí stávali hrdinovia seriálu: Cítiť sa sexy? Pobyt v kostymérni všetko zariadi!

Herci na´m povedali o najveselších situáciách a pridali aj pikošky z nakrúcania! Zdena Studenková prezradil, čo jej na filmovačkách prekáža a čo má naopak rada. Herečka Alžbeta Bartošová, ktorá si zahrala v seriáli mladú veterinárku Emu sa zase priznala, aké šoky jej spôsobili pri prvej scéne s koňmi! Tie najzaujímavejšie pikošky si pozrite vo videu, no ešte viac sa dozviete na:  Voyo.sk: Horúca krv - Tajomstvá seriálu

 

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Premýšľali ste niekedy aké náročné umenie je presvedčivo nalíčiť herca, ktorý prežil vážnu autonehodu?: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Horúca krv vie byť aj pekne mrazivá! Nakrúcanie dramatických scén v exteriéry ich poriadne potrápilo: Herci prežívajú muky! Ktoré scény ich najviac trápia?!

Tvorcovia seriálu Horúca krv sa počas nakrúcania stretli s rôznymi situáciami, no čo ich núti roniť slzy?: Tak toto nezahrám! Aj herci majú svoje limity!