Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Toto ti neodpustím! Herci si pustili jazyk na špacír!

21. 05 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv
Horúca krv

Čo im tak ublížilo, že by neodpustili?! Prezradíme vám ďalšie tajomstvo!

Postavy a životné osudy jednotlivých postáv v seriáli Horúca krv sa musia potykať s mnohými úskaliami a sú nútení zmieriť sa, či odpustiť aj neprávosti! V seriáli je to ale iné, ako v skutočnosti! 

Čo by ste nikdy nikomu neodpustili? Tak presne takúto otázku dostali herci aj tvorcovia obľúbeného seriálu Horúca krv. A všetci prekvapovali svojou úprimnosťou! Myslíte si, že by neodpustili klamstvo, neveru, ľudskú zlobu, či sklamanie v láske? Vyvedú vás z omylu v tomto videu! Ešte viac sa dozviete vo videu na Voyo.sk: Horúca krv - Tajomstvá seriálu

 

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Okrem starých známych postáv sa vo vašom obľúbenej Horúcej krvi objavia aj nové postavy, ktoré prinesú lásku, vzťahy a problémy: Horúca krv: Nové postavy poriadne zamiešajú karty!

O maskérni sa vždy hovorilo, že je to miesto, kde sa šíria všetky klebety a rozoberajú sa všetky novinky: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!