Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Všetky ženy Alexandra Bártu!

04. 06 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv - v utorok, 14. mája, o 21.40! - VTHUMB
Horúca krv - v utorok, 14. mája, o 21.40! - VTHUMB

No iba jedna je tá pravá! Ktorá to bude?!

Obľúbený herec Alexander Bárta sa zhostil úlohy neprávom odsúdeného a rodinou odvrhnutého Tomáša Lipanského s veľkou dôstojnosťou! V seriáli sa objavil po boku viacerých osudových žien! Jeho najväčšou životnou láskou bola Zuzana Kanócz, ktorá si zahrala jeho manželku Hanu. Po mnohých peripetiách, ktoré sa im podarilo prekonať boli spolu, no iba na krátky čas. Keďže Hanka tragicky zomrela, keď sa nakazila zákerným konským vírusom Maleus: Tragická smrť Hany! Kto ju nahradí v Tomášovom srdci?!

Trvalo dlhú dobu, kým sa dostal z letargie a obrovského smútku za jeho najväčšou láskou! Nový zmysel života našiel v synovi Lukášovi, no nezanevrel ani na ženy! 

Horúca krv, Alexander Bárta, Táňa Pauhofová
 
Jeho ďalšou láskou sa stala Táňa Pauhofová, ktorá mu bola oporou vo chvíľach, kedy hľadal cestu k svojej rodine, ktorá ho odvrhla. Stála pri ňom aj vo chvíli, kedy ho tragicky opustila jeho manželka Hana: Táňa Pauhofová: Po vrúcnych bozkoch zostalo prázdno! 

Horúca krv - v utorok, 14. mája, o 21.40! - VTHUMB
 

Nečakaný zvrat mal aj kamarátsky vzťah Tomáša s Luciou, ktorú si zahrala Gabika Marcinková, ktorý prerástol do vášnivých nocí strávených v posteli. Obaja si uvedomujú, že to bol skrat. Tomáš dokonca nemá potrebu nič vysvetľovať a vzťahu s Luciou chce nechať voľný priebeh. Lucia si začína uvedomovat, že erotické vzplanutie bola chyba. No len čas ukáže, či sa vášeň zmení na hlbokú lásku. No medzi Tomášom a Luciou je poriadne horúco nielen v posteli, ale aj mimo nej! 

 

Život je plný prekvapení a v prípade Alexandra Bártu obzvlášť. Hoci sa v seriáli Horúca krv zmieta medzi rôznymi ženami a menej, či viac vášnivými vzťahmi, v súkromí tvorí šťastný dlhoročný pár s hereckou kolegyňou Henrietou Mičkovicovou. S ňou má rozkošnú dcérku Ester.

Mickovičová, Bárta
 

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Ivana Kuxová zvádzala Jožka Vajdu a komplikovala mu život! Podmanila si ho svojim šarmom?: Ivana Kuxová zahorela láskou k Jožkovi Vajdovi! Musela odísť!

V rodinnom seriáli Horúca krv hrajú mnohé herecké esá, naše stálice, ale aj nové objavy. Títo zažiarli: Žulčák a Marcinková v Horúcej krvi: Noví lámači sŕdc?!

Táňa Pauhofová zachraňovala v dramatickom seriáli Tomášove (Bárta) rany nielen na tele, ale aj na duši: Táňa Pauhofová a Alexander Bárta: Milostná scéna s trpkou príchuťou!