Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Osudy Lipanských sa pomaly uzatvoria!

14. 05 2013 16:30 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, jingle
Horúca krv, jingle

Nájdu konečne vytúžené šťastie a pokoj?!

Približne už iba mesiac sa budeme stretávať s osudmi dvoch kedysi znepriatelených rodín Lipanských a Mytúšových, kde mali svoje zastúpenie aj Šestákovci. Príbeh životom ťažko skúšaného Tomáša Lipanského sa pomaly uzatvára! Obvinili ho z vraždy, ktorú nespáchal, odsedel si mnoho rokov za mrežami, podarilo sa mu očistiť svoje zločinom poškvrnené meno, získal späť svoju rodinu, no bol šťastný iba na krátky čas. Teraz sa zmieruje so smrťou svojej milovanej Hany a hľadá si opäť svoje miesto na svete a zmysel života. Ako sa podľa vás uzavrie Tomášov život?

Bez servítky, Horúca krv
 

O maskérni sa vždy hovorilo, že je to miesto, kde sa šíria všetky klebety a rozoberajú sa všetky novinky: Maskérňa! Miesto, kde sa šíria všetky klebety!

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Herci seriálu Horúca krv nakrúcali nové jingle. V štúdiu sa okrem hercov zo seriálu objavil aj nádherný vraný kôň: Studenková a Vajda: Náš nový kolega je ale riadny... kôň