Horúca krv cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Porubjakovej nevadí, že je s mamou na jednom pľaci!

16. 05 2013 08:00 | Bratislava, Gorgy
Horúca krv, Porubjaková, Abrahámová
Horúca krv, Porubjaková, Abrahámová

Aká matka, taká Zuzka!

Sympatická herečka Zuzana Porubjaková patrí medzi herečky, ktoré sa so svojou mamou nestretávajú iba doma, ale aj v práci. Konkrétne sa tak deje v seriáli Horúca krv. Prekvapuje vás to? No možno ešte viac vás dostane, keď zistíte, že seriálová Bobina a Agáta Šestáková sú matka s dcérou!

Horúca krv, Porubjaková
 

Obe sú veľmi kvalitné herečky, ktoré spolupracujú na viacerých divadelných projektoch a aj prácu v seriáli Horúca krv si s vtipom sebe vlastným vychutnávajú! O práci sa nerozprávajú iba na pľaci, ale rozhovor vždy padne aj na seriál. Darina Abrahámová si postavu Bobiny pochvaľuje, pretože je to úplne iná postava, akú mala možnosť doteraz si zahrať. Medzi herečkami nepanuje vraj žiadna kritika, ale vzájomne si skôr poradia a povzbudzujú sa k ešte kvalitnejším výkonom. Je neodškriepiteľné, že Zuzka svoj talent zdedila po mame a nielen to. Súčasťou plodného genetického materiálu bola aj rovnaká mimika, gestá a celkové vyžarovanie! Čo vy na to, vidíte tú podobu?

 

Herečka Gabika Marcinková, ktorá je jednou zo stovky najkrajších žien sveta a jej kolega Juraj Hrčka tvoria pár už rok: Marcinková a Hrčka: Bežní ľudia chodia na rande do kaviarne, oni na nakrúcanie!

Nahliadnite spolu s nami do zákulisia nakrúcania intímnych scén! Nebudete veriť vlastným očiam: Horúce tajomstvo: Gabika Marcinková si svoje milostné scény odtrpela!

Ivana Kuxová zvádzala Jožka Vajdu a komplikovala mu život! Podmanila si ho svojim šarmom?: Ivana Kuxová zahorela láskou k Jožkovi Vajdovi! Musela odísť!